TIN Kaplamalı Sanayi Jiletleri

TITANYUM KAPLAMALI SANAYİ JİLETLERİ

Bazı imalat ürünlerinde normal sanayi jiletleri yeterli gelmeyebilir. Böyle durumlarda yeterli gelmeyen jiletin ağzı erken körelerek, ürün kalitesini düşürebilir. Bunun sebebi ise şudur; normal bir jiletin sürekli kağıt kestiği varsayalım kağıt materyaline sürekli olarak maruz kalan jilet ağzı ısınacak ve bunun yanı sıra ağzı bozulmaya başlayacak. Bu hata gerçekleşince kesilen ürünü yolmaya başlar ve ısındığı içinde yakmaya başlar. Bu yakma gözle görülecek bir yanma işlemi olmamakla birlikte şöyle olur, kesilmiş yüzey incelendiğinde hattın dümdüz gitmediği, saçaklanma veya sakallanma yaptığı görülür.

Kesilen materyal ısıyla şekil değişikliğine gidebiliyorsa kesinlikle normal jiletler kullanılmamalı. Bunun yerin Titanyum kaplamalı jiletler kullanılmalıdır. Yukarıda anlatılan durumların aksine TIN kaplamalı jiletler daha sağlamdır ağızları daha uzun ömürlüdür ve çok daha geç ısınır bu sayede kesim hattında yıpranma, yolma, sakallanma, saçaklanma gibi sorunlar ortadan kalkmış olur.

CML Makina olarak siz değerli müşterilerimize Romi Solingen marka Alman malı TIN kaplamalı sanayi jiletler sunuyoruz. Bu jiletlerin enleri 22 mm’dir. Boyları ve kalınlıkları ise değişir. Boyları 43 mm veya 60 mm’dir. Kalınlıkları ise 0,15 mm veya 0,20 mm’dir.

TIN KAPLAMALI JİLETLERDEN TOPTAN VEYA PERAKENDE SATIN ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN.

0212 798 25 98

theme by teslathemes