MOZART Sanayi Jiletleri

CML, Almanya menşeili Mozart AG firmasının jiletlerinin ithalatını ve dağıtımını yapmaktadır. Firmanın ürünlerini tedarik etmek için bizimle iletişime geçiniz. Özellikle TITANYUM kaplamalı jiletlerde birinci tercih olan MOZART bir dünya markasıdır. 1923 yılında Almanya’nın bıçak diyarı Solingen’de kurulan firma, kalite kontrol ve üretim sistemleri ile sektöre öncülük etmektedir.

MOZART AG, yüksek üretim kapasitesi ve stoklama alanıyla binlerce şekil ve ölçüde sanayi jiletleri üretebilmektedir. Üretilen bu jiletler tekstil, matbaa, dericilik, medikal, temizlik, kağıt ve ambalaj sektörü gibi birçok sektörde kaliteli ürün ve hizmet elde etmek için kullanılmaktadır.

Üretim prosesinden kabaca bahsetmek gerekirse; hammadde olarak rulo halinde saclar kullanılır. İstenen kalınlıkta sac seçilir ve eksantrik preste istenen şekil ve ölçülerde kalıptan geçer. Kalıptan çıkan yarı mamuller ısıl işlem görerek yüksek kaliteli hale getirilir. Bileme ünitesinde titizlikle son teknoloji otomasyon makinelerinden geçer. Şerit halinde üretilmiş olan jiletler birbirinden ayrılır. Moleküler düzeyde malzeme ve ağız analizi yapılır. Son olarak da paketleme istenilen şekilde yapılıp proses tamamlanır. Her aşamadan sonra kalite kontrol yapılan jiletler yüksek standartlara cevap verecek şekilde üretilir.

MOZART AG’nin ürettiği bu kaliteli ürün yelpazesine CML MAKİNA ile ulaşabilirsiniz. Halihazırda ithalatını yapmış olduğumuz bu ürünleri müşterilerimize gerek duydukları tedarik takviminde takdim etmekteyiz.mozart-sanayi-jiletleri-cml-bicak

cml-makina-siparis

Mozart Sanayi Jiletlerinden Bazıları

Mozart AG E-Kataogları:

cml-makina-siparis

YASAL UYARI: Bu sitenin içeriği izinsiz olarak kopyalanamaz ve kullanılamaz. Kullanılan görsellerin hakları MOZART AG’ye aittir. Tüm hakları gizlidir. İzinsiz içerik kullanımına ilişkin yasal takip başlatılacaktır.
theme by teslathemes