Tiger Jiletleri

TIGER JİLET  Toptan & Perakende
Tüm Türkiye’ye Gönderiyoruz

Başarı ancak azmin sonucu olabilir. 50 yılı aşkın üretim tecrübesi ile üretilen Tiger, kalitede Avrupa ile fiyat da ise Asya ile rekabet ediyor. İçinde bulunduğumuz rekabet bize daha iyisini nasıl daha az maliyetle üretebileceğimizi öğretti. Başarımızı yıllardır sizinle paylaşıyoruz.

cml-makina-siparis

Memnuniyet
100% Müşteri memnuniyeti oranımızla, her müşterimizle bire bir görüşüyor ve her konuda yardımcı oluyoruz. İşletmelerin en küçüğünden en büyüğüne kadar her aşamada, destek verebiliyoruz. Satış öncesinden teslimata kadar, hassasiyetle çalışıyoruz.

Kesim Kalitesi
Kalitesiz jiletler kesim sırasında kırılma, parçalanma yırtma gibi hatalara yola açarken. Tiger ise her zaman ideal performansı sunar. Bu jiletler kesmek için tasarlandılar.

100% Orjinal
Tüm ürünlerimizin olduğu gibi Tiger marka ithal jiletlerimiz de 100% orjinaldir. CML Makina güvencesiyle ürününüzün gerçek olup olmadığından şüpheniz kesinlikle olmaz.

Hakkında

Czech Blades, dünyanın en büyük jilet üreticilerinden biridir. Üretim kapasitesi tüm dünyanın büyük bir yüzdesini destekleyecek güce sahiptir. 50 yılı aşkın zamandır Jevicko’da imalata devam eden firmanın dünyaca ünlü markası TIGER. Bir jiletin üzerine yazıldığında kalitesinin bir nişanesi anlamına gelmektedir.

CML Makina sayesinde ulaşabileceğiniz ithal Tiger jiletler, işiniz ne olursa olsun kesim amaçlı makinalar veya ekipmanlarda kullanılabilecek mükemmel bir tercihtir.

cml-makina-siparis

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayın. 0212 798 25 98

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes